Telefon
WhatsApp
İnstagram
Tesis ve İşletmelerde İlaçlama

Tesis ve İşletmelerde İlaçlama

Haşereler ve kemirgenlerle mücadelede bilimsel metotlarla insanlara ve çevreye zarar vermeden periyodik olarak Pest Prevention (Haşere Önleme Hizmeti) yapılması gerekmektedir. Klasik, amatör yöntemlerle yapılan mücadelelerde olumsuz sonuçlar meydana gelmekte, haşereler dirençlerini geliştirmektedir. Her olumlu netice vermeyen mücadele önemli bir ekonomik ve prestij kaybı niteliğindedir. Zararlılar doğru ve etkin bir uygulama ile ortadan kaldırılır. Ancak belirli zaman sonunda yeniden ciddi bir problem olarak bizlere dönebilir. Bu problemleri yaşamamanız için size beş adımda ayrıntılı haşere mücadele programımızı sunuyoruz.

Keşif Hizmeti

SCT İlaçlama Mesul Müdürü, firmanızda haşerelerin ve kemirgenlerin sadece problem yarattığı yerleri değil, tüm açık ve kapalı alanların yerleşim planını analiz edecektir. Bu analiz de giriş noktaları, su kaynakları, gıda kaynakları, yuvalanma noktaları ve yerleşim sahaları tespit edilir. Bütün bu keşif hizmeti ve değerlendirme raporları ücretsizdir.

Projelendirme

İhtiyaç duyduğunuz hizmetler aylık/yıllık olarak projelendirilir. Böylelikle gereksinimlerinize göre hangi aylarda hangi hizmeti almanız konusunda bilgilendirilirsiniz. Bu sistem sayesinde gereksiz hizmet almanız engellenerek etkili ve ekonomik bir hizmet almanız sağlanır. Değişik türdeki haşerelerin gelişim evreleri de doğal olarak farklı olacağından özel uygulamalar gerektirecektir. SCT İLAÇLAMA haşerelerin yaşam evrelerini bilmekte ve doğru olarak hangi tür olacağı hakkında ve yaşamlarına olanak sağlayacak noktaları tespit etmektedir.

Uygulama

Haşere mücadele hizmeti vermeye gelen elemanlarımız bu konuda alanında uzman şahıs ve kurumlardan gerekli eğitimi almış tecrübe ve profesyonelliğe sahiptir. Uygulamalar sırasında kullanılan tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı ve Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO)’dan onaylıdır. Kullanılan ilaçlar haşere ve kemirgenlerin bağışıklık sistemi göz önüne alınarak belirli periyodlarda değiştirilir. SCT İLAÇLAMA’ nın uygulama stratejisi Entegre Haşere Yöntemi (IPM)’ne odaklanmıştır. Bu da saldırı metodunu asgariye indirmeyi (Yalıtım, yemleme ve tuzak gibi) garanti vermektedir ki ilk uygulamalarda genellikle tercih edilmektedir.

Kontrol

Uygulama sonunda haşere mücadele hizmeti verilen alanlarda teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir kontrol çalışması yapılmaktadır. Bu kontrolün amacı hizmet verilen ortamın sürekli olarak gözetim altında tutulmasını sağlamak, oluşabilecek her türlü soruna erken müdahale edebilmektedir.

Raporlama

Ülkemizde özellikle son yıllarda kaliteye verilen önemin artması sonucunda Raporlama, haşere önleme hizmetinin tamamlayıcısı olmuştur. Her ne kadar sağlıklı haşere önleme hizmeti uygulansa bile etkili bir raporlama hizmeti verilmedikten sonra yapılan iş sonuçlanmamış sayılmaktadır. Bunun farkında olan firmamız özellikle raporlama kısmına gereken önemi verip, uygulamalar ve yapılması planlananlar hakkında en ince ayrıntıya kadar sizi bilgilendirmektedir.  Hazırlanacak olan dokümantasyon tüm kalite standartlarına yönelik denetim ve değerlendirmelerden eksiksiz olarak geçebilecek niteliktedir. Kalite Yönetim Programının gereklerince eğitimler verilerek tüm katılımcılar sertifikalandırılır.

Önceki
Pire İlaçlama
Sonraki
Site ve Apartman (Yaşam Alanları) İlaçlaması

Sizin Görüşleriniz

WhatsApp
Form