Telefon
WhatsApp
İnstagram
Site ve Apartman (Yaşam Alanları) İlaçlaması

Site ve Apartman (Yaşam Alanları) İlaçlaması

İstanbul genelinde Sct İlaçlama olarak ilaçlama ekiplerimiz ile ev, apartman ve siteleriniz de karşılaştığınız tüm haşere ve böceklere karşı sağlığınızı riske etmeden, en güvenli ve ekonomik ilaçlama yöntemlerini kullanarak, çözüm garantisi ile mücadele ediyoruz.

Apartman, site ve müstakil evlerde bulunan her tip haşereye karşı insan ve çevre sağlığını riske etmeyen etkili ve T.C. Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlama hizmetlerini sizlere sunabilmek ve hazırladığımız ekonomik hizmet paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüm ilaçlama hizmetlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığınca düzenlenen eğitimler sonucu yetkilendirilmiş, Biyosidal Ürün Uygulama Operatörü belgesi sahibi uzman ilaçlama personellerimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Yürütülen haşere mücadele hizmeti; kullanılan uygulama yöntemleri, ilaç dozları ve antidot listelerini içeren sorumlu mühendislerimizce imzalanmış T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ‘nın  BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA YÖNETMELİĞİ’ ne uygun bir  rapor ile tamamlanarak GARANTİ altına alınmaktadır.

Firmamız T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından verilen BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ (Resmi İlaçlama Hizmeti Ruhsatı) ‘ne sahiptir.

Uygulamalarda kullanılacak tüm haşere ve böcek ilaçları T.C. SAĞLIK BAKANLIĞINCA ruhsatlandırılmış ve DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (WHO) kriterlerine uygun olup kalıcı, koku ve leke bırakmamaktadır.

Unutulmamalıdır ki ilacın insan sağlığı açısından güvenliği ancak uzman operatörler tarafından uygulandığında sağlanabilmektedir.

Konut ev ve yaşam alanlarınızda zararlı ve istenmeyen haşere, böcek, hamamböceği ve fare türleri ile mücadele ederken insan ve çevre sağlığı açısından son derece olumsuz neticeler ile son bulabilecek durumlarda kalmamak için T.C. SAĞLIK BAKANLIĞINCA ruhsatlandırılmış Yasal İlaçlama Firmalarına Biyosidal Ürün Uygulama İşlem Formu ile iş yaptırılması gerekmektedir!

Önceki
Tesis ve İşletmelerde İlaçlama
Sonraki
Dezenfeksiyon Hizmetleri

Sizin Görüşleriniz

WhatsApp
Form