Telefon
WhatsApp
İnstagram
Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama hizmeti çeşitli nedenlere bağlı olarak birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Bu can sıkıcı durum kaliteli özellikle sunan firmalar tarafından en kısa sürede çözülür. Eğer bulunduğunuz ortamda pire ilaçlamasına ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız siz de bu hizmetten yararlanmayı seçebilirsiniz.

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır sorusu bu hizmetten yararlanmayı düşünen birçok kişinin kafasına takılabilir. Kaliteli bir firma tercihinde bulunduğunuz taktirde tüm ilaçlama aşamaları en etkili şekilde gerçekleşmektedir. Firma çalışanları hizmetten en iyi şekilde yararlanmanız için son derece pratik bir çalışma sergiler. Böylece kişiler hayat kalitelerini yükselterek bulundukları ortamı steril ve piresiz bir hale getirebilir. Pire ilaçlama yapım aşamaları ise basitçe şu şekildedir;

 • İlgili firma ilk olarak ilaçlama yapılacak bölgeyi ziyaret eder ve gerekli incelemelerini gerçekleştirir.
 • Ardından en etkili şekilde işe yarayacak pire ilacı kullanımına karar verilir.
 • Kullanılan pire ilacı tüm bölgelere etkin bir şekilde uygulanır.
 • Belirlenen süre zarfından pireler başarılı bir şekilde etkisiz hale getirilir.

Pire ilaçlaması nasıl yapılır sorusuna bu şekilde basit bir cevap vermek mümkün. İlaçlama süresi ise uygulama yapılacak ortamın büyüklüğüne ve bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterse de bu aşamaların en ideal sürede tamamlandığı rahatlıkla söylenebilir. Kaliteli firmalar sizin için en hızlı ve etkin bir şekilde ilaçlama adımlarını tamamlamaktadır. Pire ilaçlaması sırasında ise maskesiz ve korunmasız bir şekilde ilgili ortamda bulunmamanız gerekir. Aksi halde istenmeyen zehirlenme durumları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer bu ortama herhangi bir sebepten dolayı girmeniz gerekirse de mutlaka etkin koruma yöntemleriyle ortama giriş yapmayı tercih etmelisiniz.

 

Hizmet Alanları

 • Bina ilaçlama
 • İşyeri ilaçlama
 • Villa ilaçlama
 • Ev ilaçlama
 • Fabrika ilaçlama
 • Okulun ilaçlanması
 • Şantiye ilaçlama
 • Otel ilaçlama
 • Bahçe ilaçlama
 • Depo ilaçlama
 • Fırın ilaçlama
 • Kafe ilaçlama
 • Periyodik ilaçlama
 • Açık alan ilaçlama
 • Alışveriş merkezi ilaçlama
 • Gemi ilaçlama
 • Araç ilaçlama

Pire İlaçlama Aşamasından Kaç Saat Sonra Eve Girilir?

Pire ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir sorusu da bu noktada son derece merak edilen bir konudur. Bu konu hakkındaki en net ve kesin cevabı size hizmetinden yararlandığınız kaliteli firma verecektir. Bu nedenle ilaçlama sonrası ilgili kişilere bu soruyu yöneltmeyi unutmamalısınız. İlaçlama yapılan alanlar için genel olarak bir saat boyunca ilgili ortama girmemeniz gerektiği rahatlıkla söylenebilir. Bu süre zarfında ortamdaki tüm camlar açılmalı ve ortam ilacın etkilerinden arındırılmalıdır. Yeterince havalanmayan bir ortama giriş yapmanız çeşitli sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Pire ilaçlaması yapıldıktan sonra yaklaşık bir saatin ardından ortama giriş yaparak temizlik işlemlerine içiniz rahat bir şekilde başlayabilirsiniz. Belirlenen süre daha dolmadıysa ortamda bulunmamanız büyük ölçüde önemlidir. Özellikle hamileyseniz ya da herhangi bir rahatsızlığınız varsa bu unsura daha çok dikkat etmelisiniz.

Birçok firma ise bünyesinde kokusuz ilaçlama seçeneklerini barındırmasıyla bilinir. Bu ilaçlama türünde herhangi şekilde havayı solumanız bir sorun teşkil etmez. Aynı zamanda ilaçlama hizmetinden yararlanmak için bulunduğunuz ortamı terk etmenize ve ekstra bir eylemde bulunmanıza da gerek yoktur. Jel ilaçlar kullanılarak gerçekleştirilen bu işlemler kişilerin konfor düzeylerini herhangi bir şekilde bozmadığı için sıklıkla tercih edilir. Firmalarla gerekli iletişimi kurarak sunulan hizmetler hakkında da detaylı bir şekilde bilgi almanız mümkündür.

Pire İlaçlaması Aşamasından Sonra Nasıl Temizlik Yapılmalıdır?

Pire ilaçlama sonrası ev temizliği aldığınız ilaçlama hizmetinin son derece etkin olmasına ve o ortama tekrar rahat bir şekilde girmenize yardımcı olur. Eğer ilgili ortamda temizlik yapacaksanız öncelikle ortamdaki ilaç kokusunun ortadan kaybolması gerekir. İlacın etkisi hala geçmediyse bu ortama temizlik yapmak için girmemelisiniz. Aksi halde uygulanan ilaç ortam üzerinde işlevini ve etkisini yerine getiremez. Etki geçen ortamlar için gönül rahatlığıyla temizlik aşamalarına başlayabilirsiniz. Temizlik sırasında mutlaka işlevsel temizlik malzemeleri ve kendinizi korumak için de eldiven kullanmalısınız. Çamaşır suyu kullanmak ortama uygulanan ilaçla tepkimeye girebileceği için bu noktada hassas temizlik malzemeleri tercih etmenizde fayda vardır. Aynı zamanda temizlik sırasında eldiven kullanmak da istenmeyen cilt üzerindeki olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Eğer nefes ve solunum problemi yaşayacağınızı düşünüyorsanız temizlik sırasında maske kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Sonrasında bulunduğunuz ortamda ıslak temizlik yöntemiyle yerleri silmeye ve eşyaların tozunu almaya başlayabilirsiniz.

Pire ilaçlamasından sonra temizlik yapmak için herhangi bir şekilde acele bir tutum sergilememeniz gerekir. Eğer ilgili ortamı hemen temizlemeye başlarsanız uygulanan ilacın etkisini göstermesine izin vermemiş olursunuz. Bu nedenle sunduğu hizmetten yararlandığınız firmaya da fikir danışarak ne kadar süre sonra temizliğe başlamanız gerektiğiyle ilgili bilgileri almalısınız. Aldığınız bilgiler doğrultusunda temizlik adımlarını tamamlayabilir ve tekrardan bu ortamda vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Pire İlaçlaması Hizmeti Fiyatları Nelerdir?

Pire ilaçlama fiyat unsuru doğrultusunda farklı özelliklere sahip olması ile bilinir. Fiyat belirleme aşamasında ise genel olarak ortamın metrekare olarak ne kadar büyük olduğu, ortamdaki pire yoğunluğu, kullanılacak olan ilaç türü gibi unsurlar büyük ölçüde etkin bir rol oynar. Tüm unsurlar üzerinde inceleme sağlayan firmalar sizlere uygulama öncesi fiyat bilgisi verir. Bu noktada sizin de hangi hizmetlerden nasıl yararlanmak istediğinizi açık bir şekilde belirtmeniz gerekir. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandıktan kısa bir süre sonra firma tarafından ilaçlama faaliyetlerine sorunsuz bir şekilde başlanır. Firmalarla iletişime geçerek hem fiyatlar üzerinde hem de sunulan gelişmiş hizmetler üzerinde detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pire ilaçlama şirketi tarafından sunulan hizmet ve imkanlar tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde ilerler. Şirketler hem bulunduğunuz ortamı hem de sizi düşünerek faaliyetlerini en başarılı şekilde yürütür. Böylece yapılan ilaçlama uygulaması uzun vadeli bir şekilde etkisini gösterir. Eğer bulunduğunuz alanda ya da başka bir ortamda tekrar pire sorunu yaşamaya başlarsanız dilediğiniz zaman firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Önceki
Sinek İlaçlama
Sonraki
Tesis ve İşletmelerde İlaçlama

Sizin Görüşleriniz

WhatsApp
Form