Üsküdar Böcek İlaçlama

Üsküdar Böcek İlaçlama firması, Üsküdar ve çevresi başta olmak üzere tüm İstanbul’un ilçelerine profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firmalardan biridir.

Bilindiği gibi böcekler, en hızlı üreyen canlıların başında gelmektedir. Bu canlılar ilaçsız bir şekilde yok edilmesi zor olan canlılardır. Bu nedenle böcek istilası sorunu yaşayan kişilerin profesyonel bir böcek ilaçlama hizmeti alması gerekir. Çünkü böceklerin çoğu kimyasala karşı bağışıklığı olduğundan evinizi sürekli deterjanla temizleseniz dahi böceklerden kurtulamazsınız. Böcekler çok küçük canlılar olduğu için en küçük deliklere girerek yumurtalarını bırakabilirler. Böcek ilaçlama sırasında böcek yumurtalarına müdahale edilmesi çok önemlidir. İlaçlama sırasında canlı olan böcekler ortadan kaldırılsa da yumurtada olan böcekler belli bir zaman sonra gelişimlerini tamamlayarak yeniden çoğalmaya başlayacaktır. Bu arada böcek ilaçlamanın etkisi azaldığından yeniden böcek istilası sorunu ortaya çıkacaktır.

Üsküdar Böcek İlaçlama Firması

Sct İlaçlama firması yapmış olduğu ilaçlama hizmetleri ile hem canlı böcekleri hem de yumurtalarına doğrudan müdahale etmektedir. Sct olarak ilaçlama yapmadan önce böceğin türü ve ne şekilde müdahale edileceği belirlenmektedir. Yapılan tüm ilaçlamaların öncesinde uzman mühendislerimiz tarafından kontrolü sağlanıp sonrasında uygulanmaktadır.

Bünyemizde çalışan tüm personelimize düzenli aralıklarla eğitimler verilmektedir. Ayrıca ilaçlama yapıldıktan sonra belli periyotlarla kontrol edilmekte böcek istilasından kurtulmak için kesin çözümlü uygulamalar yapılmaktadır. 7/24  hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda kullanmış olduğumuz tüm böcek ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylıdır.  Yapılan tüm ilaçlamalar böceğin türüne göre belirlenir ve planlanır. Buna göre bir yol belirlenerek ilaçlama yapılmaktadır.

Böcek istilasından kurtulmak için Rezidüel, ULV, Jel uygulaması ve Tuzak yöntemi vardır. Böceğin türüne, yoğunluğuna ve yapılacak alana göre yöntem seçilmektedir. Rezidüel yöntemi hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda uygulanabilen bir yöntemdir. ULV yöntemi ise su ile karıştırılan ilaç açık alanlarda araç yardımıyla yukarıdan püskürtülerek kullanılır. Jel uygulaması ise gıda işletmeleri, elektrik ve bilgisayar ortamı olan hassas bölgelere uygulanan güvenli bir uygulamadır.

İlaçlamalar kokulu ve kokusuz olmaktadır. Ayrıca kimyasal olmayan ve kimyasal olan ilaçlama yönetimine göre de ilaçlama yapılabilmektedir. Sct böcek ilaçlama kaliteli ve güvenli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Ümraniye böcek ilaçlama hizmeti içinde yine Sct ile iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy Böcek İlaçlama