Kartal Böcek İlaçlama

Kartal Böcek İlaçlama firması, yaşam alanlarınızda karşılaştığınız böcek ve haşereleri sağlığınıza ve çevreye zarar vermeden profesyonel bir şekilde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Sct ilaçlama, diğer ilaçlama firmaları ile kıyaslanamayacak kadar geniş bir alanda uzman ekipleri ve ekipmanları ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti vermektedir. Yaptığımız ilaçlamalarda %100 çözüm garantisi sunmaktayız.  Kadromuzda çalışan tüm personelimize belli rutin aralıklara eğitim vermekteyiz.

Kartal Böcek İlaçlama Firması

Sct ilaçlama firması Kartal başta olmak üzere, tüm Anadolu yakasında Örneğin, maltepe böcek ilaçlama hizmeti olarak da hizmet vermektedir. Sct için müşteri memnuniyeti ilk önceliktir. Vermiş olduğu güvenli ve kaliteli ilaçlama sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Böcek ve haşereler sıcak ve karanlık ortamları çok sevdiklerinden bu ortamı sağlayan tüm alanlarda hızlıca çoğalmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında havaların ısınması ile beraber böcek ve kemirgenler daha hızlı artmaya başlamaktadırlar. Sct böcek ilaçlama firmamızı 7/24 arayarak bizden destek alarak, yaşam alanlarınızda ki zararlı haşere ve böcek türlerinden garanti bir şekilde kurtulabilirsiniz.

İlaçlama hizmetine başlamadan önce ilaçlanacak alanda inceleme yapar ve buna göre rapor hazırlarız. Rapor ve uzman mühendislerimizin kontrolü olduktan sonra ilaçlamanın hangi şekilde yapılacağına karar verilir. Bu planlamaya göre ilaçlama yapılır.

Profesyonel ekibimiz insan ve evcil hayvan sağlığını en üstte tutarak dezenfekte ve ilaçlama hizmetini sağlamaktadır. Kartal böcek ilaçlama servisi, ekipleri  modern eğitim süreçlerinden geçirdikten sonra biyosidal ürün uygulayıcı olarak firmamıza alınmaktadır. Profesyonel kişilerden oluşan ekiplerimiz insan sağlığı açısından bilinmesi gereken tüm bilgilere sahiptirler.

Kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar World Health Organization (WHO) ve Türkiye Sağlık Bakanlığı (TSB) tarafından kentsel haşere kontrolünde kullanımına izin verilen ilaçlardır. Kesin etkili dumansız, kokusuz ve leke bırakmayan, kullanımında tehlike oluşturmayan pestisitler kullanmaktayız. Tüm ekipmanlarımız Çevre Koruma Teşkilatı tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, mühendislerimiz ilaçların böcek ve haşereler üzerinde kesin çözüme ulaşması için  sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve kontrol sağlandıktan sonra ilaçlamaya izin vermektedir.

Sct ilaçlama firması ev, iş yeri, apartman, site, bahçelere  7/24 garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Sizde güvenli, kaliteli ve ekonomik bir ilaçlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla Böcek İlaçlama