kadıköy böcek ilaçlama

Kadıköy Böcek İlaçlama Sct olarak sizlere Kadıköy ve çevresinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz gibi, tüm Anadolu yakasında da ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Sct kadıköy böcek ilaçlama firması evinizde ya da ticari işletmenizde ki böcek ve haşere problemlerinizde size profesyonel destek sağlamaktadır. Çoğumuz böcek ve haşere gördüğümüz zaman irrite oluruz. Özellikle fare, pire, hamam böceği gibi canlılarla bir ortamda bulunmak oldukça can sıkıcı bir durumdur.  Çünkü böcekler, haşereler, pireler veya fareler yaşam alanlarına sıtma, verem, bağırsak hastalıkları, ateşli rahatsızlıklar, veba veya benzer türlü hastalıkların mikroplarını taşıyabilirler. Bu durum bu canlıların eve girmeleri ile kolaylıkla yayılabilir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda kendi başımıza bazı önlemler almaya çalışırız. Fakat yaşam alanlarında böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmak için amatör çözümler değil, profesyonel çözümlerle anca önüne geçilebilmektedir. Profesyonel çözümler için uzman böcek ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir.

Kadıköy Böcek İlaçlama Firması

Sct böcek ilaçlama firmasının uzman ekipleri ve uygun yöntemleri sayesinde sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kadıköy dahil tüm İstanbul’un ilçelerine de aynı zamanda hizmet sunmaktadır.  Müşteri memnuniyeti ilk önceliğinde olan firmamızın tüm çalışanları güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir.

Kadıköy böcek ilaçlama firmamız, %100 güvenli bir şekilde ilaçlama yapmakta ve bünyemizde çalışan tüm mühendisler işinde uzmandır. Aynı zamanda kullandığımız ilaçlar çevreye ve doğaya zarar vermeyen, insan sağlığına ve evcil hayvanlarınıza da zarar vermeyen ilaçlardır. Uyulması gereken tüm prosedürlere uyan ve  7/24 size hizmet vermekten gurur duyan bir firmayız.

Kullanmış olduğumuz tüm böcek ilaçları T. C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Çevreye ve sağlığa zarar vermeyen ilaçlardır. Böcek ve haşerelerin ilaçlanma yöntemleri çok büyük yer tutar. Çünkü en iyi ve en modern yöntemler ile doğru ilaçlama yapılabilir. Bu yöntemler kokulu, kokusuz, renkli, renksiz, istasyon halinde veya jel halinde olacak şekilde farklı tip ilaçlarla olabilmektedir. Önemli olan yapılacak ilaçlama için uygun ortam sağlanmasıdır. Bazı yöntemler kapalı ortamlarda uygulanabilirken, bazıları açık havada uygulanmaktadır. Hassas olan kabloların, bilgisayarların olduğu veya gıda işletmelerinde jel uygulaması tercih edilmektedir. Seçilen yöntem hangisi olursa olsun tüm uygulamalarımızı mühendislerimizin kontrolünde gerçekleştirmekteyiz.

Maltepe Böcek İlaçlama