çekmeköy böcek ilaçlama

Çekmeköy Böcek İlaçlama firması Anadolu bölgesinin her ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Böceklerden kurtulmak kendi başımıza çok zordur. Çünkü böcekler çok hızlı üreyen sağlığımızı ve eşyalarımızı tehdit eden canlılardır.

Bunun için böcek istilası ile karşılaştığımızda onlardan en kısa zamanda kesin bir şekilde kurtulmak için profesyonel bir destek almanız şarttır. Evinizde, ofisinizde kısacası yaşadığınız tüm yaşam alanlarında böcek istilası ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Çoğu kişi ilk çözüm olarak marketten aldığı böcek ilaçları ile bu dertten kurtulacağını düşünmektedir. Unutmamalıdır ki, böcekler çok kısa süre içinde yüzlerce yumurta bırakarak çok hızlı bir şekilde ürerler. Bu ilaçlarla kökten bir çözüm bulamazsınız.

Sct böcek ilaçlama firması olarak müşterilerimize en kaliteli ve güvenli bir şekilde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve Dünya Sağlık Örgütünce (WHO) ruhsatlı biyosidal ürünlerdir. İlaçlama böcek veya haşerenin durumuna göre kokulu ya da kokusuz şekilde yapılmaktadır. İlaçlama yöntemi olarak kimyasal olmayan haşere yöntemleri kullanıldığı gibi duruma ve haşerenin yoğunluğuna göre de kimyasal haşere yöntemleri kullanılmaktadır.

Çekmeköy Böcek İlaçlama Firması

İlaçlama hizmetlerimiz ev, iş yeri, ofis, fabrika, bahçe, apartman, site olmak üzere pek çok alanda verilmektedir. İlaçlama yapmadan önce ilk böceklerin olduğu bölgede inceleme yapmaktayız. Duruma göre rapor çıkarıp, sizlere sunmaktayız. Rapor onaylandıktan sonra ilaçlama işlemine başlamaktayız.

Vermiş olduğumuz periyodik ilaçlama hizmetlerimiz mühendislerimiz kontrolünde uygulanmaktadır. Kurum ve kuruluşlara hizmet verirken günlük işlerini aksatmayacak şekilde hizmet verilmektedir.

Çekmeköy ilaçlama firması olarak Rezidüel Uygulama,  Ulv ilaçlama, Jel Uygulaması, Kemirgen Kontrolü olmak üzere böceğin duruma ve mekana göre bir yöntem seçilmektedir. Örneğin, Rezidür uygulama kalıcı uygulama da dediğimiz bu yöntem  kapalı ve açık alanlardaki böcek ve haşerelere uygulanmaktadır. Ulv İlaçlama ise açık alanlarda su ile karıştırılan ilacın Ulv aletine yerleştirilerek havadan püskürtme şeklinde olan bir uygulamadır. Jel uygulaması ise özellikle gıda işletmelerinde, hassas olan elektrik kablosu veya bilgisayar olan bölgelerde kullanılmaktadır.

Kısacası, uzman mühendislerimiz sizin için en iyi ve en uygun yöntemi seçerek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir Böcek İlaçlama