ataşehir böcek ilaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama firması, sadece Ataşehir’de değil tüm Anadolu yakasında müşterilerine böcek ilaçlama hizmeti sunan köklü ve kurumsal bir firmadır. Böcekler, çok hızlı üreyen canlılardır. Çok kolay bir şekilde evinize taşınabilirler. Pazardan alışveriş yaparken alışveriş poşeti ile bile evinize gelebilirler. Böcekler üreme dönemlerinde yüzlerce yumurta bırakırlar ve kendi başınıza böcek istilasından kurtulmanız imkansızdır.

Çoğu kişi böyle bir durumla karşılaştığında  markette ya da eczanede satılan böcek ilaçları ile bu durumdan kurtulmak ister. Ama ne yazık ki böceklerden kurtulmak bu kadar basit değildir. Böceklerden sonsuza dek kurtulmak için kesin bir çözüm istiyorsanız detaylı bir böcek ilaçlama işlemi yaptırmanız gerekmektedir.

Ataşehir Böcek İlaçlama Firması

Sct Böcek ilaçlama olarak kurtulmak istediğiniz böcek veya haşerelerden sizleri kökten bir çözümle kurtarıyoruz. Sct çalışanları düzenli periyotlarla eğitim alan uzman kişilerden oluşmaktadır. Böcek istilasının olduğu yerde ilk önce keşif yapılarak incelenir. Sonra size rapor sunulur. Rapor onaylandıktan sonra gerektiği şekilde böcek ilaçlaması yapılmaktadır.

Sct ilaçlama firması kimyasal olmayan haşere yöntemleri veya kimyasal olan haşere yöntemleri olmak üzere haşerenin durumuna göre karar vererek ona göre ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama yaparken birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Rezidüel kalıcı dediğimiz uygulama kapalı alanlarda uygulanmaktadır. Ulv çok düşük hacimli uygulama ise açık alanlarda su ile karıştırılan ilaç araca monte edilerek havadan püskürtülerek uygulanmaktadır. Jel uygulama ise özellikle gıda işleme tesislerinde, ofislerde, elektrik aksamı, şalter dolapları, bilgisayarların bulunduğu hassas ortamlar için çok uygun bir uygulama yöntemidir. Kemirgen kontrolü hizmeti kapsamında, firmamızca tüm kemirgen türleri için periyodik hizmet verilmektedir. Yöntem olarak yok etme veya koruyucu amaçlı kemirgen kontrolü Pest Kontrol ve Pest Prevention yöntemleri kullanılmaktadır.

Ataşehir böcek ilaçlama firması, sadece konutlara değil aynı zamanda iş yeri, ofis, alışveriş merkezleri, hastaneler, dükkanlar, fabrikalar ve diğer aklınıza gelecek tüm alanlara böcek ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir.

Sct Ataşehir böcek ilaçlama, böceklere karşı verdiği çözüm garantisi ile tüm haşere istilası sorunlarınızda daima yanınızdadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Böcek İlaçlama