Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama hizmetleri kapsamında, Adalar’da faaliyet gösteren firma ve kişiler için, böcek ilaçlama, haşere ilaçlama hizmetleri sunulmaktadır. SCT ilaçlama olarak İstanbul’un tüm semt ve bölgelerinde, böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde Adalar ve çevresinde ikamet ediyor veya Adalar bölgesinde bir işletme sahibi iseniz, SCT ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Çevreye ve doğaya zarar etmeyen, insan sağlığına ve evcil hayvanlara zararsız ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz periyodik ilaçlama hizmetleri kapsamında, uzman mühendislerimizin kontrolünde böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Uygulama yöntemlerinden seçilen herhangi bir yöntem (Rezidüel, ULV, Jel, Tuzak), ilaçlanacak alanın özelliklerine, kullanılacak ilacın formülasyon tipine, uygulama sıklığına ve kullanılan alete uygun olmalıdır. Uzman ilaçlama ekiplerimiz, duruma en uygun çözümler üreterek 7/24 profesyonel hizmet sunmaktadır.

Adalar Böcek İlaçlama Firması

Adalar bölgesinde bulunan firmalar için sunduğumuz kurumsal hizmetler kapsamında aşağıda belirtilen hizmetlerimiz yer almaktadır.

  • Rezidüel (Kalıcı Uygulama) : Bu yöntem, kapalı alanlarda hamamböceği, bit, pire vb. haşereler veya açık alanlarda çöplük, gübrelik, durgun su birikintileri, çöp kutuları gibi alanlarda ki zararlıların önlenmesinde kullanılır.
  • ULV (Çok Düşük Hacimli) İlaçlama : Açık alanlarda su ile karıştırılan ilaç araca monte edilen büyük kapasiteli ULV aleti veya elektrikli el ULV’ si ile yerden ve gerektiğinde uçan zararlıların sayısını azaltmak için havadan uygulanır.
  • Jel Uygulaması : Jel uygulama özellikle gıda işleme tesislerinde, ofislerde, elektrik aksamı, şalter dolapları, bilgisayarların bulunduğu hassas ortamlar için çok uygun bir uygulama yöntemidir.
  • Kemirgen Kontrolü : Kemirgen kontrolü hizmeti kapsamında, firmamızca tüm kemirgen türleri için periyodik hizmet verilmektedir. Yöntem olarak yok etme ve/veya koruyucu amaçlı kemirgen kontrolü Pest Kontrol ve Pest Prevention yöntemleri kullanılmaktadır.

Entegre Zararlı Mücadelesi : Entegre mücadele, “Zararlı türlerin popülasyon dinamikleri ve çevre ile ilişkilerini dikkate alarak, uygun olan tüm mücadele yöntemlerini ve tekniklerini uyumlu bir şekilde kullanarak, zararlıların popülasyon yoğunluklarını ekonomik zarar seviyesinin altında tutan bir zararlı yönetim sistemidir.

Tesis ve İşletmelerde İlaçlama : Haşereler ve kemirgenlerle mücadelede bilimsel metotlarla insanlara ve çevreye zarar vermeden periyodik olarak Haşere Önleme Hizmeti yapılmalıdır. Amatör yöntemlerle yapılan mücadelelerde olumsuz sonuçlar meydana gelmekte, haşereler dirençlerini geliştirmektedir.

Site ve Apartman İlaçlaması : Adalar bölgesi genelinde Sct İlaçlama olarak ilaçlama ekiplerimiz ile ev, apartman ve siteleriniz de karşılaştığınız tüm haşere ve böceklere karşı sağlığınızı riske etmeden, en güvenli ve ekonomik ilaçlama yöntemlerini kullanarak, çözüm garantisi ile mücadele ediyoruz.

Dezenfeksiyon Hizmetleri : Dezenfeksiyon; en sade tanımı ile , hastalıklara yol açan zararlı mikro organizmaların yok edilmesidir. Üretim ve yaşam alanları içerisindeki dezenfeksiyon uygulamaları, hava ve yüzey dezenfeksiyonu olarak ikiye ayrılmaktadır. Dezenfektanlar uygulanacakları ortama ve mikro organizmaya göre belirlenmektedir.

Adalar bölgesi böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında detaylı bilgi almak veya hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizi arayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Böcek İlaçlama